Łódź - Wypożyczalnia strojów karnawałowych dla dzieci i dorosłych w Łodzi


           Wypożyczalnia STROJÓW KARNAWAŁOWYCH w ŁODZI zobacz pełną ofertę i promocje na stronie

                             www.strojelodz.com

MASZ FIRMĘ ? Specjalnie dla firm wyjątkowa oferta! www.faktury.stronynet.pl                                    601 39 24 54 lub 605 62 99 92
NOWE ZASADY i nowości w ofercie:
Karnawał 2020 r. czas zacząć !

1. WAŻNE! Stroje dla dorosłych wydajemy już od poniedziałku na kolejny weekend.

Wypożyczenie jak za jeden dzień. Przypominamy, że nie rezerwujemy strojów!!! Dlatego wydajemy je wcześniej.

Jeżeli przyjdziesz w grupie minimum 4 osób dorosłych i wszyscy się przebiorą u nas otrzymasz 10% zniżki na każdy strój!

2. Teraz kto pierwszy ten lepszy. Weź strój dla dorosłych już w poniedziałek, czy wtorek na imprezę sobotnią, a zapłacisz TYLKO jak za 1 dzień wypożyczenia (bierzesz wcześniej nawet na 7 dni w cenie 1go!). Zwrot w niedzielę lub poniedziałek do godziny 17.

3. Stroje dla dzieci. W karnawale wypożyczenia są z dnia na dzień! Opłata za każdy dzień!wypożyczamy poza karnawałem na okres do 3 dni w cenie 1 dnia (sobota i niedziela nie jest liczona!).

4. Pamiętaj! U nas nie ponosisz kosztów prania - stroje są prane wyłącznie przez nas. My nie czyścimy chemicznie! Przepocony strój wymaga uczciwego wyprania (woda, proszek, płyn do tkanin, a czasem specjalistyczne środki odkażające, które używane są w stomatologii i zabiegowych gabinetach lekarskich) - ze względu na specyficzny zestaw materiałów prane jest - RĘCZNIE.

Ze względu na niezbyt duże pomieszczenia wypożyczalni mamy utrudnioną możliwość przyjmowania wielu klientów jednocześnie. Dlatego sugerujemy wcześniejsze odbieranie strojów w ciągu tygodnia.

W KARNAWALE pracujemy 7 dni w tygodniu nawet do 20,00! Ale czasem po 17 tej musisz zadzwonić otworzymy w ciągu 2 minut! Zapisz więc telefon 605 62 99 92. Poza karnawałem pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10,00 -17,00 ale gdyby nas nie było należy zadzwonić, bo możemy pracować w domu.

Obecnie jesteśmy na Kasprzaka 13 (niedaleko MAKRO) wejście z bramy w podwórku

601 39 24 54 lub 605 62 99 92Zapraszamy do współpracy wszystkie przedszkola oraz dorosłych i dzieci. Posiadamy nowiutkie unikalne stroje karnawałowe, na jasełka i Halloween.Faktura Small Business wersja
elektroniczna - KOD
Program do wystawiania Faktur bez magazynu

CENA zakupu - 100 zł netto /12 m-cy
po naszym rabacie 50%

(OFICJALNA CENA - 200,00 zł)
odnowienie - aktualizacja roczna 120 zł netto

Pobierz demo KUP TERAZ


JAK KUPIĆ? Pobierz wersję demonstracyjną. Kliknij w link KUP TERAZ lub napisz do nas na adres e-mail: biuro@ergo-media.pl. Podaj swoje dane do faktury VAT i wybraną wersję programu. Po wpłacie otrzymasz klucz do aktywacji programu. Napisz czy chcesz pudełko z płytą - koszt wysyłki 10 zł netto (UWAGA! Ze względu na częste aktualizacje programu płyta posiada zawsze starszą wersję programu wymagającą aktualizacji).


Faktura Small Business HANDEL wersja elektroniczna - KOD
Program do wystawiania Faktur z magazynem

CENA zakupu - 150 zł netto /12 m-cy
po naszym rabacie 50%

(OFICJALNA CENA - 300,00 zł)
odnowienie - aktualizacja roczna 170 zł netto

Pobierz demo KUP TERAZ

PROGRAM DO FAKTUR VAT ZGODNY Z NOWYMI PRZEPISAMI 2020 Pliki JPK generowane jednym kliknięciem.
Możliwość wystawiania faktur dla firm podmiotowo zwolnionych z VAT

Faktura Small Business- to świetny program do łatwego i szybkiego wystawiania różnego rodzaju faktur dla małych i średnich firm. Intuicyjny w obsłudze, przejrzysty wygląd okien programu - nie znając programu w ciągu 1-2 minut można wystawić fakturę. Posiada kartotekę klientów oraz kartotekę towarów i usług, co znacznie usprawnia pracę. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy początkujący użytkownik komputera.

Faktura Small Business HANDEL - to program do łatwego i szybkiego wystawiania faktur z gospodarką magazynową, stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Możesz prowadzić kilka magazynów.

Ten program pozwala wygenerować pliki JPKwg przepisów, które będą obowiązywać mikroprzedsiębiorstwa od 1 stycznia 2019. W naszym programie wygenerowanie takiego pliku zajmuje kilka sekund i jest on gotowy do wysłania albo do księgowej albo bezpośrednio przez program przygotowany z MF. Co to jest JPK (Jednolity Plik Kontrolny) i dlaczego musisz go mieć?

Bardzo dobrze działająca pomoc techniczna i sprzedażowa - bezpośredni kontakt z klientem na wiele sposobów typu, mail, czat, gg, telefon, zdalna pomoc (średni czas rozwiązania problemu to 3-5 minut).

Już nigdy nie utracisz danych nawet po wirusie, czy stracie komputera, bo masz możliwość robienia kopii bezpieczeństwa wysyłanych na zewnętrzny serwer. Czytaj więcej o eArchiwum.

Dynamiczny rozwój programu , przez lata na rynku do programu zostało dodanych bardzo dużo ciekawych funkcji. Na bieżąco aktualizowany do zmieniających się przepisów. Otwarty na potrzeby i sugestie użytkowników. Czasami od sugestii do realizacji jakiejś funkcji i wprowadzenia jej w program mija tylko kilka godzin.

Płacisz tylko raz za zakup! Kupując program kupuje się pełen pakiet dostępnych funkcji - nie trzeba później dobierać płacąc za kolejne moduły (opcja nie dotyczy opłat za roczne aktualizacje i pomoc techniczną).

Szybciej i łatwiej , bo masz możliwość pobierania danych z Gusu (wpisujesz NIP i można wczytać bezpośrednio wszystkie dane firmy bez konieczności wpisywania ich ręcznie)

Programem można wystawić następujące dokumenty: Fakturę, fakturę PRO-formę, fakturę Zaliczkową i Końcową, fakturę MP, WDT, eksportową, fakturę MARŻA, fakturę ZŁOM, fakturę Korektę, refakturę, a także paragon fiskalny i notę korygującą VAT.

Ewidencja sprzedaży VAT – umożliwia użytkownikowi programu sporządzenie zestawienia sprzedaży według zdefiniowanych przez siebie stawek VAT. Ponadto w programie istnieje możliwość tworzenia analiz sprzedaży, raportu sprzedaży oraz raportu nieuregulowanych należności.

Własny układ rejestru - daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych faktur i paragonów. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, jak również dodawanie własnych rejestrów faktur.

Definiuj sam - wiele parametrów w programie i ustawień wyglądu teraz to proste zarządzanie po stronie Klienta.

Możliwość importu faktur do programów księgowych. Import i export dokumentów: Exel, Html, Csv (oraz faktur sprzedażowych w formacie e.p.p. do subiekta - obecnie subiekt, ale w niedługim czasie planowane są inne programy typu taxmachine, rachmistrz, buchalter).

Pracujesz w zespole? Masz możliwość pracy wielostanowiskowej z serwerem zewnętrznym bądź w jednej sieci wifi lub LAN

Możliwość wyboru wydruku faktury z przykładowych szablonów. Praktyczne nieograniczona możliwość edycji szablonów wyglądu faktur, można dostosować je do własnych potrzeb. Istnieje możliwość stworzenia całkiem nowego szablonu wydruku faktury zgodnie z Państwa oczekiwaniami, cena orientacyjna za wykonanie szablonu, to 100zł.

Współpraca z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Wystawianie faktur w obcej walucie i języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Aktualizowany automatycznie kurs walut z NBP.

Nie obciąża komputera. Instalacja programu zabiera bardzo mało miejsca i trwa kilka sekund w przeciwieństwie do innych programów które są bardzo duże objętościowo.

Licencja rocznego użytkowania - przypisana do NIPu firmy, darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 120 zł netto - opłata jest obowiązkowa.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej programu. Pobierz FAKTURA SMALL BUSINESS Pobierz FAKTURA SMALL BUSINESS HANDEL

* Opłata jednorazowa dotyczy jedynie zakupu programu ze wszystkimi modułami zawartymi w konkretnej wersji. Ten punkt w opisie nie odnosi się do opłat rocznych, które zawierają pomoc techniczną, bieżące - stałe aktualizacje i podstawowy serwer na kopię bezpieczeństwa danych.PROMOCJA dla firm!

Jeżeli kupisz program do firmy otrzymasz u nas DUŻY rabat na zakup długopisów z grawerem.
Zamiast 1,30 netto szt. zapłacisz jedynie 0,90 zł* netto / szt. za długopisy z grawerem jednostronnym dla swojej firmy. Możesz kupić nawet 1000 szt długopisów - OSZCZĘDZASZ DO 400 zł od ceny z cennika!
(*cena może się zmieniać w zależności od ceny dolara). Zakup już od 100 szt. max do 1000 szt.

 
© ergo-media 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone